Zapisz się na newsletter

 

Album Legend Rocka

Uwaga!!! Już w sprzedaży!!! Jubileuszowy album Festiwalu Legend Rocka Doliny Charlotty!!!

Album jest specjalną edycją opracowaną na jubileusz - 10 lat Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty. Taka okoliczność zobowiązuje w sposób szczególny, dlatego został przygotowany w pięknym, ozdobnym opakowaniu z logo Festiwalu i kolekcją dodatków. Słowo wstępne do albumu napisał Piotr Kaczkowski z radiowej Trójki – niezwykle zasłużony w propagowaniu muzyki rockowej w naszym kraju, wybitny dziennikarz radiowy, na którego audycjach wychowały się już pokolenia Polaków. Do wydania dołączono niezwykle interesujący wywiad z szefem i założycielem Festiwalu Mirosławem Wawrowskim, który zdradza wiele, trzymajacych w napięciu, historii związanych z koncertami, artystami i Magiczna Doliną! To pasjonująca lektura. Album opisuje oraz ilustruje 10 lat historii miejsca, które znane jest już nie tylko na mapie naszego kraju, ale stało się rozpoznawalne w Europie i USA. Znajdziemy w nim wiele unikatowych fotografii autorstwa Marka Hofmana, jak np. Carlos Santana idący przez amfiteatr, pozdrawiający swoich fanów (jedyne takie zdjęcia w historii występów artysty). Jest także Eric Burdon modlący się w wyjatkowej kapliczce w Dolinie czy sesja
zdjęciowa Jacka Bruce’a w otoczeniu klimatycznej Rybaczówki, z której zdjęcia pojawiły się na okładkach płyt w Europie i nie tylko. Fani odnajdą też legendy rocka, których nie ma już z nami, jak choćby Ray Manzarek czy Alvin Lee. 
W skład boxu wchodzi zatem:
- album w formacie płyty winylowej, oprawiony w piękne włoskie płótno ze złotym tłoczeniem – łącznie 264 strony
- kolekcjonerskie zdjęcie zapakowane w czarną kopertę, gotowe do oprawienia i powieszenia (znajdziemy tu 3 artystów do wyboru – Carlosa Santanę, Roberta Planta lub Jacka Bruce’a)
- kolekcja grafik z artystami Festiwalu Legend Rocka wydana w formacie pocztówkowym, również w gustowanej czarnej kopercie autorstwa Marceli Lesiczki
- plakat jubileuszowy zawierający nazwiska wszystkich zespołów, które wystapiły w ciągi 10 lat
- fotografia Magicznej Doliny Charlotty
Opracowanie artystyczne całości: Marek Hofman
Opracowanie tekstów: Paweł Brzykcy (Teraz Rock)

Album mały:
To kieszonkowe wydanie historii Festiwalu – 144 strony zawierające również wywiad z Mirosławiem Wawrowskim, opisy, historie poszczególnych edycji Festiwalu Legend Rocka i kolekcje zdjęć.

 

Album do nabycia:

  • Dolina Charlotty Resort&SPA - recepcja
  • w Lokalnej Organizacji Turystycznej Ustka i Ziemia Słupska ul. Marynarki Polskiej 71, 76-270 Ustka
  • Agencja Promocji Regionalnej „Ziemia Słupska” Sp. z o.o. ul. Starzyńskiego 8, 76-200 Słupsk
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij