7. EDYCJA FESTIWALU LEGEND ROCKA – 2013 ROK

 
 
SINCE 2007
DISPLAY STATUS
7. EDYCJA FESTIWALU LEGEND ROCKA W DOLINIE CHARLOTTY
CLIP
GŁÓWNI WYKONAWCY:
  • Carlos Santana
  • John Mayall
  • Alice Cooper
SUPPORT:
  • Hoodo Band
  • Kruk
  • Streak Number Eight
 

SZCZĘŚLIWA SIÓDEMKA – tak można by podsumować siódmą edycję Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty: wielkie tegoroczne wydarzenie festiwalu – koncert Carlosa Santany – nie zaskoczyło pod względem frekwencji. W czasie koncertu działy się rzeczy niezwykłe… udowadniające, że w Magicznej Dolinie Charlotty nie tylko spełniają się marzenia, ale urzeczywistniają się takie, o których nawet marzyć nikt by nie śmiał…

Czy marzył ktoś kiedykolwiek o tym, by otrzymać kwiaty od Carlosa Santany? A spotkało to gospodarza i organizatora wydarzenia – Mirosława Wawrowskiego, który w trakcie koncertu został poproszony przez artystę na scenę i otrzymał od Santany nie tylko bukiet białych róż, ale również sygnowaną przez niego gitarę (gitarę można oglądać w gablocie w hotelu Dolina Charlotty). Carlos powiedział nie tylko, że w Dolinie Charlotty znalazł swój nowy dom, ale podkreślił również, że panująca tu atmosfera pokoju i miłości powinna opanować cały świat!

Nie mniej emocjonujące były pozostałe koncerty w czasie trwania festiwalu: Alice Cooper wraz ze swymi muzykami uraczył publiczność niezwykłym, dramatycznym widowiskiem w klimacie Frankensteina. Wykonał znamienite utwory Hendrixa, Doorsów czy the Who i swoje kompozycje.

Również wybitny bluesowy muzyk John Mayall nie rozczarował widzów – jego koncert z hitami takimi jak „All Your Love” zagranymi mistrzowsko na najwyższym możliwym poziomie umiejętności, pod względem profesjonalizmu dorównywał niezapomnianemu Santanie.

Carlos zapowiedział już, że wróci do nas – swojego nowego domu! Zapraszamy ponownie i Was!

GALERIA
ZDJĘCIA: MAREK HOFFMAN PHOTOGRAPHY